Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2012 » Maj » Sztafeta z Gołaczew najlepsza w powiecie!
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Sztafeta z Gołaczew najlepsza w powiecie!

2012-05-24 12:25:36

13 kwietnia 2012r. w Olkuszu w OSW „Czarna Góra” uczniowie Zespołu Szkół w Gołaczewach reprezentowali naszą szkołę i Gminę Wolbrom w kategorii szkoła podstawowa w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii chłopców startowało wiele drużyn z całego powiatu. Wcześniej pisaliśmy o podobnym sukcesie gimnazjalistów.


W każdej sztafecie biegało 9 uczniów: trzy osoby z rocznika 2001, trzy osoby z rocznika 2000 oraz trzy osoby urodzone w roku 1999. W skład drużyny dodatkowo włączeni byli zawodnicy rezerwowi. Każdy zawodnik pokonywał dystans 1000 metrów, aby przekazać pałeczkę kolejnemu koledze. Walka była zacięta, ciężka, ale trud naszych uczniów zaowocował. Nasza drużyna zajęła I miejsce w powiecie olkuskim i wywalczyła kwalifikacje do finałów wojewódzkich w Nowym Targu, w których reprezentowała Gminę Wolbrom i Powiat Olkusz. Do finałów wojewódzkich, które odbyły się 20 kwietnia na terenie ,,Aeroklubu Nowy Targ” zgłoszono 33 sztafety z całej Małopolski. Drużyna chłopców z SP w Gołaczewach zajęła ostatecznie wysokie 14 miejsce wyprzedzając takie ekipy jak min: Nowy Sącz, Skawina czy Brzesko. Można jedynie żałować, że nie udało nam się utrzymać bardzo wysokiego 8 miejsca, które sztafeta wywalczyła po 8 zmianach. Zabrakło kilku sekund...

Skład zespołu z Gołaczew to: od lewej (góra): Piotr Żaba, Damian Goc, Patryk Kalarus, Jakub Szczepankiewicz, Kacper Szatan, od lewej (dół): Paweł Kalarus, Krystian Knap, Jakub Barczyk, Mariusz Gamrat, Paweł Rupka.

Trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy !

Tomasz Szczepankiewicz


20120523419-(Kopiowanie).jpg
20120420410-(Kopiowanie).jpg

Oceń nasze strony

Aktualna ocena: 0 (Ocen: 0)

Sesja rady miejskiej

Relacja Sesji Rady Miejskiej online

Wydarzenia

Kategoria

Dodaj wydarzenie

Newsletter

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze aktualności, wpisz poniżej swój adres e-mail:Losowy film

DK wolbrom
Warta
LGD WFOS Kraków modernizacja szkół Basen Mapa Zagrożeń strefa Załęże Portal Samorządowy budowa kanalizacji budowa kanalizacji wolbrom Termomodernizacja gimnazjium Termomodernizacja 1 Termomodernizacja szkoły w Chełmie Termomodernizacja ZS Gołaczewy Termomodernizacja ZS Wierzchowisko PROW

Wolbrom.pl na Facebooku