Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Czerwiec » Sukces Natalii Farbickiej w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat wokół mnie"
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Sukces Natalii Farbickiej w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat wokół mnie"

2020-06-06 12:31:13

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza uczennica Natalia Farbicka z klasy 8a Zespołu Szkół w Wolbromiu (opiekun: Anna Kaziród) została laureatką VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów „Świat wokół mnie”, uzyskując II miejsce. Tym większy to sukces Natalii, gdyż I miejsca nie przyznano. Organizatorem konkursu było Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, a patronat honorowy objął Minister Edukacji Narodowej

oraz Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. 
 
Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać prace plastyczne we wskazanych przez organizatora technikach plastycznych: malarstwo, rysunek, grafika, fotografia. Natalia wykonała cykl składający się z trzech fotografii, na których bardzo profesjonalnie i wytwornie przedstawiła treść wiodącego tematu konkursu „Świat wokół mnie”. Natalia, jako zdobywczyni II miejsca otrzyma nagrodę rzeczową i prawo do zwolnienia z dwu części egzaminu wstępnego (ustnego i praktycznego), gdyby zdecydowała się po skończeniu szkoły podstawowej, kontynuować naukę w Wiśnickim Plastyku.
 
Konkurs cieszy się nieprzerwanie od kilku lat dużą popularnością. Na tegoroczną edycję nadesłano 169 prac w wymienionych powyżej kategoriach plastycznych z 46 szkół i placówek. Naszą szkołę reprezentowały również uczennice: Aleksandra Ciepał – uczennica klasy 7a (malarstwo), Zuzanna Domagała – uczennica klasy 7b (fotografia), Julia Hryciuk – uczennica klasy 7a (malarstwo) i Wiktoria Pałka – uczennica klasy 7a (fotografia) – opiekun: Anna Kaziród. Wszystkie prace konkursowe, wykonane przez uczennice naszej szkoły, były bardzo ciekawe i zawierały w swej treści cały wachlarz przekazanych widzowi swoich obserwacji, przeżyć, uczuć, marzeń i pragnień.
Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i reprezentowanie szkoły, a laureatce Natalii Farbickiej  serdecznie gratulujemy odniesionego  sukcesu.
 
Anna KaziródOceń nasze strony

Aktualna ocena: 0 (Ocen: 0)

Sesja rady miejskiej

Relacja Sesji Rady Miejskiej online

Wydarzenia

Kategoria

Dodaj wydarzenie

Newsletter

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze aktualności, wpisz poniżej swój adres e-mail:Losowy film

DK wolbrom
Warta
LGD WFOS Kraków modernizacja szkół Basen Mapa Zagrożeń strefa Załęże Portal Samorządowy budowa kanalizacji budowa kanalizacji wolbrom Termomodernizacja gimnazjium Termomodernizacja 1 Termomodernizacja szkoły w Chełmie Termomodernizacja ZS Gołaczewy Termomodernizacja ZS Wierzchowisko PROW Ekopartnerzy

Wolbrom.pl na Facebooku