Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: List gratulacyjny dla założyciela wolbromskiego łucznictwa – Pana Bolesława Pluty

Główna treść

List gratulacyjny dla założyciela wolbromskiego łucznictwa – Pana Bolesława Pluty

List gratulacyjny dla założyciela wolbromskiego łucznictwa – Pana Bolesława Pluty

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik podczas spotkania w UMiG złożył serdeczne gratulacje i podziękowania założycielowi klubu łuczniczego Panu Bolesławowi Plucie z okazji jubileuszu 50-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego „Diana”. Niezmordowany trener i propagator łucznictwa został wyróżniony z rąk Burmistrza Listem Gratulacyjnym oraz pamiątkową statuetką.

A oto treść listu:

Z okazji Jubileuszu 50-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego „Diana” mam przyjemność przekazać Panu Bolesławowi Plucie wyrazy szczerego uznania za dotychczasową działalność sportowa na rzecz łucznictwa w Gminie Wolbrom.

Dzięki Pana ogromnemu zaangażowaniu klub przyczynia się bez wątpienia do promocji Miasta i Gminy Wolbrom oraz rozwoju sportu w dziedzinie łucznictwa, a jego zawodnicy z dumą reprezentują barwy naszej gminy na terenie całego kraju.

Pragnę podziękować Panu, jako Prezesowi, Trenerowi oraz Działaczowi sportowemu za zaangażowanie i wytrwałość, która owocuje sukcesami zawodników i jest powodem do dumy dla naszej małej ojczyzny.

Wierzę, że w kolejnych latach pozycja klubu będzie umacniana na arenie narodowej jak i międzynarodowej.

Życzę Panu oraz całej drużynie dalszych sukcesów sportowych oraz realizacji planów i zamierzeń w życiu zawodowym oraz osobistym. Niech kolejna lata przynoszą radość oraz niesłabnącą satysfakcję z podejmowanych działań”.

Z poważaniem

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom

Adam Zielnik