Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Za nami pełne wrażeń Dni Wolbromia – dziękujemy!

Główna treść

Za nami pełne wrażeń Dni Wolbromia – dziękujemy!

Dni Wolbromia 2023 przeszły do historii, jednak wrażenia i emocje jeszcze nie opadły. Tegoroczne święto naszego miasta zorganizowane w plenerach Zalewu Wolbromskiego okazały się strzałem w dziesiątkę. Bogaty program imprezy, gwiazdy estrady a do tego dobra pogoda spowodowały, że mieszkańcy chętnie skorzystali z przygotowanych dla nich koncertów, zabaw oraz pokazów. Jednym słowem – były to dwa dni doskonałej zabawy!

Burmistrz Miasta o Gminy Wolbrom Adam Zielnik wraz z Zastępcą Bożeną Konieczną składają serdeczne podziękowania instytucjom, firmom i osobom prywatnym zaangażowanym w organizację święta miasta, a także mieszkańcom gminy za liczny udział.

Kierujemy podziękowania dla wszystkich Naszych Mieszkańców za obecność, dobre słowo, zaufanie i wsparcie. Dla Was chce się góry przenosić i realizować projekty, które wydają się nie do zrealizowania. W sposób szczególny dziękujemy wszystkim obecnym na dniach Kołom KGW, które pieszczą Państwa podniebienia wyszukanymi, własnoręcznie przygotowanymi smakołykami. Kochane Panie na Was zawsze można liczyć. Raz jeszcze dziękujemy: jednostkom OSP, Krakowskiemu Pogotowiu Ratunkowemu, Ratownikom WOPR , Policji i Straży Miejskiej oraz Argos, którzy czuwają przez cały czas nad bezpieczeństwem na lądzie i wodzie. Zawsze niezawodni. Wielki ukłon w stronę pracowników UMIG i wszystkich naszych jednostek. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, wytrwałość. Bez Was nie byłoby to możliwe. Daliście z siebie 100 %. Podziękowania dla wszystkich lokalnych artystów, którzy uświetnili te dni swoimi występami. Oto nasze perełki: ZPiT Wolbromiacy, Pracownia Artystyczno-Taneczna “Kwadrance”, Efendi Clue, Karate Oyama, Judo UKS ,Judo UKEMI,WAP dziewcząt , DJ Baran, DJ Yama, DJ Greg, KGW Łobzów oraz dzieci i młodzież ze szkól gminy Wolbrom. Byliście świetni! Dziękujemy lokalnym wystawcom i wszystkim innym zaangażowanym w projekt. Razem możemy wszystko 🙂 Ogromny ukłon w stronę wszystkich zaproszonych Gwiazd i naszych niezastąpionych sponsorów – dziękują.

A oto Darczyńcy Dni Wolbromia 2023: