Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Agnus Dei dziękuje

Główna treść

Agnus Dei dziękuje

Ponieważ dość mocno kibicowaliśmy realizacji projektu Transporter dla Agnus Dei, w którym wolbromska młodzież, za pomocą strony internetowej zajmującej się crowdfundingiem, zbierała środki na samochód, z przyjemnością możemy pogratulować im sukcesu. Podziwu godna determinacja – wbrew marazmowi i głosom krytycznym – doprowadziła do realizacji marzenia. Wspólnota Agnus Dei poprosiła nas o publikację podziękowania za wsparcie:

Kochani!

Udało Nam się! Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe i za każde dobre słowo, które od Was usłyszeliśmy. Dziękujemy również tym, którzy powątpiewali w powodzenie projektu, bo motywowało nas to, do jeszcze cięższej pracy. Chodzi, oczywiście o projekt, dzięki któremu, chcieliśmy pozyskać fundusze na samochód dla naszej wspólnoty i zespołu. Mamy wrażenie, że cały Wolbrom słyszał o tej akcji i bardzo dobrze, niech wolbromianie wiedzą, że w naszym mieście jest grupa młodych ludzi, która pomaga innym i pokazuje radosną wiarę, nie tylko w Wolbromiu.

Dzięki temu wszystkiemu, mamy pewność, że to co robimy jest dobre, ma sens i że Bóg temu błogosławi. Mamy nadzieję, że auto które planujemy kupić, pomoże nam rozwinąć skrzydła, a Wy, nie będziecie się za nas wstydzić.
Zapewniamy Was, że dobro powraca.


Wspólnota i zespół Agnus Dei