Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Biegać każdy może…

Główna treść

Biegać każdy może…

Grupa miłośników biegania zrzeszona w KS WOLBROM TEAM zaprasza wszystkich – małych i dużych, dzieci i dorosłych – na imprezę promującą ruch, a w szczególności oczywiście bieganie, która odbędzie w niedzielę 28 czerwca na stadionie przy Leśnej.

Zasadniczym elementem imprezy będzie drugi już bieg uliczny „Wolbromska Ciężka Dycha”, ale wydarzeniu temu będzie towarzyszyć impreza dla wszystkich Piknik Biegowy dla Dzieci! Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji w tym biegi na dystansach 100m – dla przedszkolaków, 350 m – dla dzieci z kl. 1-3 szkół podstawowych, a także 700 m dla starszych uczniów podstawówek.

Zgłoszenia do zawodów dla najmłodszych przyjmowane będą do 23 czerwca pod adresem mailowym wolbromteam@gmail.com oraz na profilu facebookowym Wolbrom Team lub bezpośrednio przed startem w biurze zawodów. W zgłoszeniu trzeba podać imię i nazwisko małego zawodnika, grupę wiekową oraz zgodę rodziców lub opiekunów na start dziecka. Na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje – medale za udział i za zwycięstwo, a także napoje, kiełbaska z grilla, malowanie buziek i zajęcia plastyczne. Imprezę uświetni także występ „Wolbromiaków”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału!