Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Bożonarodzeniowe Produkty Lokalne Nad Białą Przemszą na Kiermaszu Świątecznym!

Główna treść

Bożonarodzeniowe Produkty Lokalne Nad Białą Przemszą na Kiermaszu Świątecznym!

W tym roku LGD Nad Białą Przemszą stwarza niepowtarzalną okazję spędzenia Świąt Bożego Narodzenia przy tradycyjnych smakach certyfikowanych Produktów Lokalnych „Nad Białą Przemszą”. Barszcz czerwony kiszony, kapuśniaczki z kapustą i grzybami, żurek dworski, gwiazdki cytrynowe, świąteczne pierniki czy też tradycyjny sernik i makowiec to tylko nieliczne z naszych lokalnych przysmaków, które mogą zagościć na Państwa stołach.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy możliwość składania zamówień na świąteczne potrawy, które będzie można odebrać podczas tegorocznego Kiermaszu Świątecznego 20 grudnia br. w Domu Kultury w Wolbromiu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty! Zamówienia można składać przez Internet:
http://nadbialaprzemsza.org.pl/potrawy-%C5%9Bwi%C4%85teczne.html

Na kiermaszu oprócz tradycyjnych pyszności będzie można  także nabyć ręcznie robione ozdoby świąteczne i choinkowe, które już teraz można podziwiać i zamawiać na naszej stronie:
http://nadbialaprzemsza.org.pl/r%C4%99kodzie%C5%82o.html

LGD Nad Białą Przemszą