Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Burmistrz nagrodził finalistki Pucharu Europy w Judo

Główna treść

Burmistrz nagrodził finalistki Pucharu Europy w Judo

Złoto i srebro przywiozły wolbromskie judoczki z rozgrywanego 12. marca w Zagrzebiu (Chorwacja) Pucharu Europy. Marta Kuraś w swej kat. wagowej 48 kg zajęła pierwsze miejsce i złoty medal, a Nikola Szlachta 44kg drugie miejsce i srebro. Bardzo dobrze wypadła Aleksandra Kaleta 52 kg, która 25. marca zajęła 7. miejsce w Pucharze Europy Juniorów w Atenach. Wszystkie trzy zawodniczki, za wybitne osiągnięcia sportowe nagrodzone zostały przez Burmistrza Adama Zielnika.- Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, wytrwałości i hartu ducha w pokonywaniu codziennych trudności. Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy i osiągnięcia – życzył uzdolnionym sportsmenkom burmistrz Adam Zielnik.