Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Burmistrz podziękował odchodzącemu komendantowi KP w Wolbromiu

Główna treść

Burmistrz podziękował odchodzącemu komendantowi KP w Wolbromiu

Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, 13 grudnia w urzędzie gościła grupa policjantów wolbromskiego komisariatu. Okazją do spotkania było uhonorowanie odchodzącego z funkcji Komendanta Komisariatu Policji w Wolbromiu – komisarza Marcina Dzięcioła (awans na Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej).

Niestety, Burmistrz nie mógł tego dnia spotkać się osobiście z gośćmi z komisariatu, dlatego rolę gospodarza pełnił Sekretarz Waldemar Kolanko, który w imieniu Burmistrza Adama Zielnika, odczytał i przekazał przygotowane przez szefa magistratu gratulacje i życzenia.

W imieniu własnym oraz mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom serdecznie dziękuję za profesjonalną, owocną współpracę oraz aktywne wspieranie inicjatyw służących zapobieganiu przestępczości i poprawie bezpieczeństwa. U progu nowego, zawodowego wyzwania proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności, samych sukcesów oraz pełnej realizacji planów i zamierzeń” – czytamy napis pamiątkowego tablo od Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika.

Pożegnanie odchodzącego komendanta było ponadto okazją do wyróżnienia wolbromskich funkcjonariuszy policji z okazji Święta Policji.

W tym roku, listami gratulacyjnymi oraz upominkami Burmistrz Adam Zielnik postanowił uhonorować policjantów mł. asp. Sebastiana Maroszka, sierż. sztab. Wojciecha Manterysa oraz st. sierż. Kamila Kucyperę.

W przekazanych listach Burmistrz Adam Zielnik gratulował oraz składał życzenia w imieniu własnym oraz mieszkańców Gminy Wolbrom. Dziękował funkcjonariuszom za ofiarną i pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa, utrzymaniu ładu i porządku publicznego w naszej gminie oraz za wysiłek i trud działań, które podejmują w swojej codziennej pracy. Życzył dalszej wytrwałości, skuteczności i satysfakcji zawodowej oraz wszystkiego dobrego w życiu osobistym.