Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Burmistrz uhonorował wolbromskich policjantów

Główna treść

Burmistrz uhonorował wolbromskich policjantów

Z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik złożył gratulacje i najlepsze życzenia wszystkim funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Wolbromiu, na czele z Komendantem Komisariatu Policji nadkom. Szymonem Stachowiczem.

W tym roku, szczególnie podziękowania burmistrz skierował do trzech policjantów: st. asp. Grzegorza Kaczmarskiego, sierż. sztab. Kamila Kucyperę oraz sierż. Mariusza Magierę. Zaproszeni do sali UMiG funkcjonariusze zostali uhonorowani przez burmistrza Adama Zielnika listami gratulacyjnymi oraz upominkami.

W imieniu własnym oraz mieszkańców miasta i gminy Wolbrom burmistrz życzył skuteczności i satysfakcji zawodowej oraz wszystkiego dobrego w życiu osobistym. Podziękował za ofiarną i pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa, utrzymania ładu i porządku publicznego w naszej gminie oraz za wysiłek trud działań, które podejmują w codziennej pracy. Burmistrz poprosił jednocześnie o przekazanie podziękowań i słów uznania dla wspierających bliskich, których wyrozumiałość i życzliwość jest niezbędna dla dobrego wykonywania obowiązków policjanta.

W imieniu nieobecnego sierż. sztab. Kamila Kucypery, list gratulacyjny z rąk burmistrza odebrał Komendant KP nadkom. Szymon Stachowicz.