Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Burmistrz zawarł umowę na rozbudowę systemu kanalizacji sanitarnej

Główna treść

Burmistrz zawarł umowę na rozbudowę systemu kanalizacji sanitarnej

Jak już informowaliśmy, podczas marcowej sesji na wniosek burmistrza, radni wyrazili zgodę na zwiększenie wkładu własnego o kwotę 2.013.638,73 zł na realizację zadania pod nazwą „Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej gminy Wolbrom”. W postępowaniu przetargowym, najkorzystniejsza oferta przekraczała kwotę jaką Gmina Wolbrom zabezpieczyła dotychczas na jego realizację. Dzięki zwiększonej kwocie wkładu własnego Gmina mogła rozstrzygnąć przetarg i podpisać umowę na budowę kanalizacji, prace odtworzeniowe, drogowe i towarzyszące.

Wykonawcą zadania została firma EKOINSTAL sp. z o.o. z Suchej Beskidzkiej, której oferta została wybrana za najkorzystniejszą – z ceną ofertową wynoszącą 13.861.658,73 złotych.

Umowę na wykonanie zadania burmistrz Adam Zielnik zawarł w dniu 16 kwietnia. Zamówienie należy zrealizować w terminie: do 400 od dnia zawarcia umowy.

Zadanie „Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej Gminy Wolbrom” obejmuje:

Zadanie nr 1: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Czarnoleska (kolonia Nowa Łąka)”.

Zadanie nr 2:„Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Radosna (kolonia Radocha)”.

Zadanie nr 3: „Budowa kanalizacji i roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Zabagnie ul. Starowiejska (kolonia Stara Wieś)”.

Zadanie nr 4: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Wolbrom ul. Zacisze”.

Zadanie nr 5: „Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Wolbrom ul. Wyzwolenia”.

Zadanie nr 6: „Roboty odtworzeniowe po budowie sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Wolbrom w miejscowości Łobzów Kolonia Zaogrodzie”.