Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dni Wolbromia rozpoczęte

Główna treść

Dni Wolbromia rozpoczęte

Koncertem Grzegorza Turnaua rozpoczęliśmy tegoroczne święto naszego miasta. Na Dni Wolbromia AD 2015 przygotowaliśmy jak zwykle bardzo różnorodne propozycje i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będą koncerty i inne wydarzenia kulturalne, zawody sportowe, wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji. Zapraszamy mieszkańców i gości!

Zaproszeni na koncert inauguracyjny nie tylko mieli okazję skorzystać uczty duchowej, jaką był koncert Grzegorza Turnaua, ale także wspomóc potrzebującą osobę. Gości witał burmistrz Adam Zielnik, a do życzeń dobrej zabawy przyłączyli się m, in, posłanka Lidia Gądek i – w imieniu posła Andrzeja Adamczyka – Sławomir Rosiek. Po koncercie odbyła się aukcja prac plastycznych przygotowanych przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu całej gminy Wolbrom oraz przez lokalnych artystów, a także przedmiotów podarowanych przez rożnych darczyńców na rzecz mieszkanki Lgoty Wolbromskiej, zmagającej się z chorobą nowotworową.

Piątek to dzień imprez sportowych.

Na Rynku o godz. 11 w specjalnie zaaranżowanym namiocie będziemy wspólnie czytali Lalkę Bolesława Prusa w różnych językach….

Przybywajcie!

Powiązana galeria