Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Do 8 grudnia możesz głosować na Nauczyciela Roku. W plebiscycie startuje p. Edyta Oleksy z Wolbromia

Główna treść

Do 8 grudnia możesz głosować na Nauczyciela Roku. W plebiscycie startuje p. Edyta Oleksy z Wolbromia

Miło nam poinformować, że pani Edyta Oleksy– nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 1 w Wolbromiu zajęła 1. miejsce w powiecie olkuskim, w plebiscycie edukacyjnym „Gazety Krakowskiej” – w kategorii Nauczyciel Roku klas 0-III.

Obecnie, kandydatura Edyty Oleksy uczestniczy w głosowaniu etapu wojewódzkiego. Każdy, kto zechce docenić kandydaturę cieszącej się sympatią nauczycielki może oddać swój głos poparcia.

(Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści KXT.391 na numer 7303 ( Koszt SMS: 3,69 zł z VAT ).

Więcej o sposobie głosowania pod linkiem: https://gazetakrakowska.pl/plebiscyt-edukacyjny-2023/pl/2003225

Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:30.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Więcej o plebiscycie na:

https://gazetakrakowska.pl/plebiscyt-edukacyjny-emocje-rosna-rozpoczelo-sie-glosowanie-w-finale-wojewodzkim-sprawdz-aktualny-ranking-i-glosuj-na-swoich/ar/c5-17825929?fbclid=IwAR3Axb4nlJUy27FNGhYBPiOFQo_x03_ddF0V9C3cLhvHYSE9sTL3GagnrTk