Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dobry start AP Przebój

Główna treść

Dobry start AP Przebój

AP Przebój Wolbrom zwyciężyła w spotkaniu sparingowym z Unią Jaroszowiec 12:2, rozegranym 29 lipca na stadionie przy ul. Leśnej 2. Przed zespołem kolejne spotkania towarzyskie i ligowe.

Od początku wolbromianie mieli zdecydowaną przewagę nad zespołem z Jaroszowca i już w pierwszych trzech minutach udało im się pokonać bramkarza dwukrotnie. Do przerwy Przebój zdobył 5 goli.

Po przerwie drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kulawika, mimo wysokiego prowadzenia, nie spoczęła na laurach. Po 50 minutach gry było 8:0, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem 12:2. strzelcami bramek byli: Paweł Misztal – 4, Kacper Kulawik – 3, Tomasz Knap – 2, Mariusz Habryń – 1, Tomasz Kulawik – 1 i Patryk Baranowski – 1.
Wysokie zwycięstwo Akademików z Przeboju to dobry prognostyk przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek, które zaplanowano na 14/15 sierpnia. Przebój zainauguruje ligę meczem z zespołem Bukowna.

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Leśnej 2 zostanie natomiast rozegrany towarzyski mecz seniorów pomiędzy drużyną AP Przebój Wolbrom a drużyną Olimpii Łobzów.