Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dobry występ łuczników Diany Wolbrom w finale Pucharu Małopolski 2019

Główna treść

Dobry występ łuczników Diany Wolbrom w finale Pucharu Małopolski 2019

W dniu 18 sierpnia w Dobrej k. Limanowej odbyła się IV runda Pucharu Małopolski 2019 w łucznictwie. Zawody te zamykały cykl imprez rozgrywanych w roku 2019 w kategorii dzieci i młodzików. Do rywalizacji przystąpiła 9 osobowa ekipa zawodników z UKS Diana Wolbrom: Dawid Petlic, Oliver Zgadzaj, Kacper Zgadzaj, Ola Majda, Adam Majda, Piotr Gardeła, Kamila Imiołek, Karol Imiołek, Michał Struzik.

W kategorii Dzieci Młodsze – chłopcy bezkonkurencyjny okazał się Dawid Petlic zdobywając zasłużone 1. miejsce. Na podium stanął także Michał Struzik, który uplasował się na 3 miejscu. Siódma pozycja przypadła Oliverowi Zgadzajowi.
W kategorii Dzieci Młodsze – dziewczęta, 4 miejsce wystrzelała Aleksandra Majda.
W kategorii Dzieci Starsze – chłopcy, również 4 m. w zawodach zdobył Kacper Zgadzaj, a w całym cyklu uplasował się na 3 miejscu.
Z kolei w kategorii Dzieci Starsze – dziewczęta Kamila Imiołek zajęła 11. miejsce.

Zawodnicy UKS Diana, podopieczni Bolesława Pluty, choć w skali wypadli Małopolski wypadli całkiem dobrze, złożyli postanowienie osiągnięcia jeszcze lepszych wyników już w kolejnych zawodach łuczniczych.