Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku – korespondencja ZS Gołaczewy

Główna treść

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku – korespondencja ZS Gołaczewy

W Zespole Szkół w Gołaczewach tradycją stało się zapraszanie Babć i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta. W tym roku ta wspaniała uroczystość w naszej szkole odbyła się 19 stycznia o godz. 13.00. Otworzył ją Dyrektor szkoły Pan Robert Kozłowski, który serdecznie powitał licznie przybyłych gości oraz złożył Babciom i Dziadkom życzenia z okazji Ich święta.

W trakcie uroczystości zaproszeni goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Z dumą patrzyli na swoje wnuki, które jak najlepiej chciały wyrazić swoją miłość i szacunek.

Występy rozpoczęła klasa I, która wierszami i piosenką wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój. Następnie uczniowie II a zaprezentowali się inscenizacji ,,Bracia miesiące”. W dalszej części uroczystości wystąpiły klasa III a i III b, które zatańczyły trojaka, a po nich uczniowie z klasy II b przedstawili dwie scenki :,,Babcia i wnuczka” oraz ,,Babcia i Dziadek”. Na zakończenie części artystycznej wszyscy uczniowie klas I – III zaśpiewali piosenkę pt.: ,,Cza – cza ” dla babci i dziadka.

Wszystkie dzieci okazały się wspaniałymi aktorami i zostawały nagrodzone przez zebranych gromkimi brawami. W czasie występu na twarzach dostojnych gości widoczna była wielka radość i ogromne wzruszenie.

Dyrekcja i nauczyciele ZS w Gołaczewach serdecznie dziękują wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie na spotkanie. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, pracownikom obsługi oraz całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i dzieci.Galeria zdjęć