Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dzień Dziecka na biegowo. Szkraby, gagatki ancymony i urwisy- na START !

Główna treść

Dzień Dziecka na biegowo. Szkraby, gagatki ancymony i urwisy- na START !

Załóż strój ulubionej postaci z bajki lub filmu i biegnij z nami – nawołuje WOLBROM TEAM – organizator coraz bardziej popularnej imprezy biegowej Wolbromska Ciężka Dycha. Te niecodzienne i jakże zabawne biegi dla dzieci odbędą się już 28 maja podczas IV Wolbromskiej Ciężkiej Dychy. Limit dzieci dla których mamy przygotowane pakiety startowe to 140 osób. Czekamy na zawodników:

Szkraby (dzieci w wieku 3-4 lat) które pobiegną na 50 metrów
Gagatki (5-6 lat) na 100 metrów
Ancymony (7-8 lat) na 150 metrów
i Urwisy (9-10 lat) na 200 metrów.

Biuro zawodów zacznie pracę od godziny 9 i będzie się znajdować na stadionie miejskim. Dziecko musi się zgłosić z rodzicami i odebrać swój numer startowy.
Dlaczego warto przyjść z pociechami ? Bo mamy dla nich sporo niespodzianek a udział w zabawie jest bezpłatny. Wystarczy się przebrać za postać z bajki z filmu itp i wystartować w biegu w przebraniu.
Pakiet dla dzieci będzie się składał z napoju, słodkiego poczęstunku, drobnego gadżetu który kochają dzieci i dorośli. Do tego jeszcze piękny i niepowtarzalny pamiątkowy medal. Imprezę biegową uświetnią pokaz sportowców UKS JUDO Wolbrom a także pokaz w wykonaniu druhów OSP Wierzchowisko.

Obecność obowiązkowa! Zabawy będzie co niemiara. Zapraszamy!