Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dzień Dziecka w Domaniewicach

Główna treść

Dzień Dziecka w Domaniewicach

1 czerwca był wspaniałym dniem dla wszystkich małych mieszkańców Domaniewic. Świętowany Dzień Dziecka, zorganizowany wspólnie przez panią sołtys Janiną Sypek wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Ewą Mędrek, obfitował w wiele atrakcji dla maluchów.

Otwarcia udanej imprezy dla dzieci dokonała sołtys Janina Sypek, która ponadto odczytała list od Burmistrza z życzeniami skierowanymi do najmłodszych mieszkańców Domaniewic.

Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzę uśmiechu i radości, a każdy dzień niech będzie fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń – życzył w nadesłanym liście Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik.

Uśmiechu i radości dzieci zgromadzonych w parku zabaw i rekreacji nie brakowało. Dzieciaki z radością brały udział w grach i zabawach prowadzonych przez Studio Artystyczne Ochy i Achy. Nie zabrakło też doskonałej zabawy między innymi na zjazdach z dmuchanej zjeżdżalni, czy tyrolki oraz zabaw na urządzeniach parkowych.

Tradycyjnie już, o podniebienia pociech zadbały gospodynie z KGW, które przygotowały dla każdego dziecka przepyszne wypieki, napoje oraz kiełbaski z ogniska. Na sąsiednim stoisku, dzieci do woli kosztowały waty cukrowej. O dodatkową atrakcję postarali się ponadto druhowie i druhny z miejscowej jednostki OSP, którzy zaprezentowali wyposażenie najnowszego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Przednia zabawa i radość trwała aż do wieczora. Dzień Dziecka w Domaniewicach z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci jak i rodziców.