Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Eleni w Wolbromiu

Główna treść

Eleni w Wolbromiu

Już 25 maja, o godz. 19:00 w sali Domu Kultury, przy ul. Leśnej 2 w Wolbromiu, wystąpi niekwestionowana polska królowa greckiej piosenki – ELENI!
Melodyjne kompozycje i emocjonalne teksty, to znak rozpoznawalny Artystki, której przeboje od wielu lat, podbijają serca wrażliwych słuchaczy, bez względu na przedział wiekowy. Eleni wychodzi z założenia, iż muzyka ma być lekarstwem, i takiemu też spojrzeniu na działalność artystyczną, jest wierna do dziś.

Nie oznacza to jednak, że śpiewa bajki – nic bardziej mylnego. Eleni po prostu śpiewa o tym, co czujemy – o miłości, tęsknotach, radościach i smutkach… jak to w życiu. Jak sama mówi: “Lubię śpiewać rzeczy melodyjne, z dużym ładunkiem emocji. To wiąże się z moimi greckimi korzeniami. Ze śpiewem i muzyką miałam do czynienia od najmłodszych lat.”
W ferworze tras koncertowych i spotkań z fanami zdarzyło się, że Eleni miała nawet jedenastoletnią przerwę w swych wydawnictwach typu longplay. Nie przeszkodziło to jednak, by w swojej bogatej dyskografii, udało Jej się osiągnąć imponującą liczbę ponad dwudziestu oficjalnie wydanych płyt, a – co warto zaznaczyć – kolejne, nowe kompozycje, w dalszym ciągu powstają. Jak jednak sama twierdzi: “Nie jestem osobą, która chciałaby wydawać nową płytę co roku. To nie jest dobre. Człowiek dojrzewa do
emocji, które chciałby przekazać ludziom.”

Fenomenalny koncert, zatytułowany „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”, to niezapomniane wydarzenie, podczas którego usłyszą Państwo zarówno najstarsze jak i najnowsze utwory z repertuaru Eleni, dzięki czemu, przeżyją Państwo muzyczną podróż od Polski, aż do słonecznej Grecji! Serdecznie zapraszamy!
Bilety w cenie 80 zł, do nabycia w sprzedaży stacjonarnej – w kasie DK w Wolbromiu, przy ul. Leśnej 2 (tel. 32 644 13 41 wew. 23 lub 606 721 082), a także w sprzedaży internetowej, na portalach:
https://www.KUPBILECIK.pl oraz https://www.BILETYNA.pl

Uwaga – koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich ewentualnych wymagań sanitarnych,
obowiązujących w miejscu i czasie jego realizacji.
Dodatkowe informacje, dostępne są pod numerem telefonu 694 024 832, oraz na:
www.facebook.com/pegazbis -> https://www.facebook.com/pg/pegazbis/events/