Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Gratka dla poszukujących doświadczenia zawodowego

Główna treść

Gratka dla poszukujących doświadczenia zawodowego

TRI Poland w Wolbromiu zdecydowało się otworzyć w najbliższe wakacje podwoje dla młodych ludzi zainteresowanych zdobywaniem doświadczeń zawodowych w nowoczesnych warunkach. Studenci IV lub V roku z kierunków technicznych mogą ubiegać się o miesięczny bezpłatny staż w tej dużej międzynarodowej firmie o uznanej w świecie renomie.

Od kandydatów na staż oczekiwana jest :

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

– swobodna komunikacja w języku angielskim.

– zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.

– samodzielność, zorientowanie na cele.

Osoby chętne do odbycia bezpłatnej praktyki  w wymiarze 1miesiąca, w zależności od działu, do którego trafią, będą angażowane we wdrażanie nowych projektów,  współorganizować procesy zarządzania łańcuchem dostaw, uczestniczyć w działaniach z zakresu zapewnienia jakości wyrobów, wspierać zarządzanie produkcją oraz brać udział w działaniach z zakresu optymalizacji i doskonalenia procesów produkcyjnych.

Bezpłatne praktyki w TRI Poland mogą być znakomitą okazją do zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej, wzięcia  udziału w ciekawych warsztatach oraz szkoleniach.  Zainteresowani poznają  od praktycznej strony specyfikę takich obszarów, jak: inżynieria produkcji, logistyka, kontrola jakości, zakupy, co może okazać się bardzo przydatne w  dalszym rozwoju kariery zawodowej.

Podania należy przesyłać  do 16. 06. 2014 pod adres mailowy:

rekrutacja.wolbrom@tri.pl

Dla przypomnienia: TRI Poland zatrudnia już w samej Polsce 1100 pracowników. Wytwarzane w zakładzie części redukują drgania i hałas powstający w trakcie pracy auta, gwarantują wysoki komfort użytkowania samochodów. W katalogu produktów TRI Poland znajdują się elementy zawieszenia: silnika, nadwozia, układu wydechowego, a  Produkty Grupy Tokai Rubber znajdują zastosowanie w motoryzacji, budownictwie, urządzeniach IT, medycynie.  Wyroby TRI Poland znajdują uznanie takich producentów samochodów oraz poliuretanowe osłony i pokrywy silnika w markach: Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, BMW, Volkswagen w 102 jednostkach – zakładach produkcyjnych, biurach sprzedaży, centrach logistycznych, centrach badań i rozwoju w 24 krajach na pięciu kontynentach.


Ewa Barczyk

kliknij, aby powiększyć: