Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Gratulacje dla Elżbiety Godwińskiej z okazji przejścia na emeryturę

Główna treść

Gratulacje dla Elżbiety Godwińskiej z okazji przejścia na emeryturę

Barbara, a właściwie Elżbieta Godwińska – kto by jej nie znał w Urzędzie Miasta i Gminy w Wolbromiu! Niezwykle sympatyczna i ceniona pani Basia, po przepracowaniu 33 lat jako inspektor w Biurze Obsługi Rady Miejskiej w dniu 26 lipca przeszła na emeryturę. Oficjalna uroczystość związana z zakończeniem pracy zawodowej Elżbiety Godwińskiej odbyła podczas Sesji Rady Miejskiej w Wolbromiu w dniu 29 czerwca.

W obecności radnych, zaproszonych gości oraz współpracowników, bukiet kwiatów wraz z okolicznościowym tablo z podziękowaniami i najlepszymi życzeniami na nowej niwie życia Elżbiecie Godwińskiej złożył Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariuszem Gorgoniem.
A oto treść życzeń:

Szanowna Pani
Elżbieta Godwińska

Z okazji Pani odejścia na emeryturę składamy serdecznie podziękowania za wieloletnią sumienną pracę w Biurze Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom.
Kierując do Pani słowa podziękowań, pragniemy również przekazać życzenia zdrowia na spokojne lata zawodowego odpoczynku, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu radości w każdym nadchodzącym dniu.
Dla osób aktywnych, które z pasją i poświęceniem oddawały się pracy zawodowej, moment przejścia na emeryturę jest czasem szczególnym. Dlatego życzymy Pani także odnalezienia nowych dróg realizacji swoich życiowych ambicji i planów.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Miejskiej Burmistrz Miasta i Gminy
w Wolbromiu Wolbrom

Dariusz Gorgoń Adam Zielnik

Zawsze uśmiechnięta Pani Basia nie kryła wzruszenia.


Barbara Godwińska jest mieszkanką Klucz, ale pracę zawodową na przeszło 30 lat związała z Wolbromiem.
Pracę w urzędzie rozpoczęła 20 lipca 1984 roku, pracując najpierw w Radzie Narodowej a następnie Radzie Miejskiej. Jako inspektor nieprzerwanie obsługiwała Biuro Rady aż do 26 lipca 2017. Ciekawostką jest fakt, że wciągu swych długich lat pracy miała przyjemność pracować w czasie kadencji Naczelnika Miasta i Gminy Władysława Augustowskiego, burmistrzów: Jerzego Górnickiego przez dwie kadencje, Krzysztofa Augustowskiego – jedną kadencję, Jana Łaksy dwie kadencje i niespełna trzy lata kadencji obecnego burmistrza Wolbromia Adama Zielnika.
Ciekawostką jest też fakt, że od 1 października 1987 roku do 1 listopada 1989 roku pełniła też funkcję Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, niejednokrotnie udzielając ślubów parom małżeńskim.

  • Jest ona prawdziwą weteranką, ewenementem, znającym problemy miasta i gminy od podszewki – żartują koleżanki i koledzy z pracy. – Basia jest naszą ulubioną koleżanką, pełną witalności i energii, jest niepowtarzalną kobietą i jednym słowem – cudownym człowiekiem – podkreślają z uznaniem.
  • Dziękujemy Ci Basiu za doskonałą współpracę. Za życzliwy i nieustający uśmiech, którego będzie nam brakowało – właśnie taką zapamiętamy Cię Basiu. Życzymy Ci wielu lat w zdrowiu i radości. Niech czas wolny od pracy zawodowej pozwoli na realizację wielu planów, zamierzeń i pasji. Wszystkiego dobrego – życzyli w ostatnim dniu pracy pracownicy urzędu.

Galeria zdjęć: