Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Hej kolęda, kolęda – rozbrzmiała w łobzowskim ZS-P

Główna treść

Hej kolęda, kolęda – rozbrzmiała w łobzowskim ZS-P

18 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łobzowie odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”. Celem konkursu na wykonanie najpiękniejszych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w języku polskim i angielskim jest podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, poszerzanie zainteresowań uczniów oraz poszukiwanie nowych talentów. W Konkursie wzięli udział prawie wszyscy uczniowie szkoły.Konkurs został rozegrany w dwóch kategoriach dla różnych grup wiekowych:- Kolędy polskie (soliści)- Christmas Song Contest (zespoły klasowe)Jury w składzie Daniel Malinowski, Leonarda Latos i Aneta Rogal miało niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W końcu udało się!
 Oto wyniki Konkursu:
 Kategoria – soliści

:I nagroda – Karolina PlutaII nagroda – Natalia Kałwa i Anna Ptasińska

III nagroda– Emilia Bałucka ex aequo Monika Kocjan 

Kategoria – przedszkole:

I nagroda – Gabriela SzybalskaII nagroda – Kornelia Omyła 

Kategoria – zespoły klasowe:

I nagroda – klasa VIIII nagroda – klasa VI ex aequo klasa IVIII nagroda – klasa V ex aequo klasa III Rozstrzygnięcie Konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku polskim i angielskim.

Decyzja komisji była niezwykle trudna i długo dyskutowana. Każda z prac była bowiem ciekawa i zaskakująca pomysłowością wykonania i wykorzystania elementów świątecznych.

Ostatecznie ogłoszono następujący werdykt: 

Kategoria – kl. 1-3:

I nagroda – Oskar Ciepał

I nagroda – Natalia CiepałII nagroda – Oliwia Witek ex aequo Wiktor Myszor

II nagroda – Marcel Rydzyk Kategoria – kl. 4-7:

III nagroda – Martyna Gajewska ex aequo Oliwia Wypasek Kategoria – przedszkole:

Amelia Byczek Laureaci konkursów otrzymali dyplomy oraz ciekawe upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Panowała miła, ciepła i świąteczna atmosfera. Konkurs zakończył się wspólnym kolędowaniem.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 Organizatorzy Konkursu:

Ewa Chaberka Wiktoria Rusyn-Myszor

GALERIA ZDJĘĆ: