Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Jest praca w ZMK WOSTAL w Wolbromiu

Główna treść

Jest praca w ZMK WOSTAL w Wolbromiu

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych.  Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia. Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

  • Operator maszyn do obróbki skrawaniem
  • Operator robota spawalniczego
  • Ślusarz
  • Spawacz
  • Kowal

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.  Pracę w dynamicznie rozwijającej się  firmie z długoletnią tradycją na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności  kandydata. Świadczenia socjalne.   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  oraz listu motywacyjnego na adres:
teresa.sikora@wostal.pl  lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37.    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.