Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Jubileusz XXV lecia Grupy AA „Pokora”

Główna treść

Jubileusz XXV lecia Grupy AA „Pokora”

28 grudnia 1996 odbył się pierwszy miting anonimowych alkoholików „Pokora” w Wolbromiu. Założycielami grupy było 4 ludzi, którzy postanowili sobie wzajemnie pomóc w walce z nałogiem alkoholowym. Obecnie grupa liczy około 20 członków (kobiet i mężczyzn). Grupa AA „Pokora” przez 25 lecie kilka razy zmieniała miejsce spotkań. Obecnie grupa spotyka się w Wolbromiu przy ul. Górnej 6. W dniu 15.01.2022 r. uroczyście obchodziliśmy powstanie grupy. Ze względu na pandemię, jubileusz był skromnie obchodzony i z zachowaniem środków ostrożności. Miting prowadził jeden z założycieli – Waldek.

Grupa „Pokora” składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi MiG Wolbrom Panu Adamowi Zielnikowi za udostępnienie miejsca do spotkań, oraz dyrektorowi MOPS w Wolbromiu Panu Tadeuszowi Posełkowi za wszelką pomoc udzielaną grupie.

Grupa AA „Pokora” zaprasza osoby, które chcą zerwać z nałogiem, jak i osoby z rodzin, w których występuje problem alkoholowy i szukają pomocy. Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 16.00 w budynku przy ul. Górna 6 w Wolbromiu. Masz pytanie, chcesz się z nami skontaktować? Napisz list i wrzucić go do skrzynki na listy, znajdującej się obok wejścia do budynku. Możesz również napisać wiadomość na adres mail: pokorawolbrom@wp.pl ZAPRASZAMY!