Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Każdy o Babciach i Dziadkach pamięta, bo Ich kochają wszystkie wnuczęta – korespondencja z Wierzchowiska

Główna treść

Każdy o Babciach i Dziadkach pamięta, bo Ich kochają wszystkie wnuczęta – korespondencja z Wierzchowiska

21. stycznia 2014 był dniem szczególnym. Świat zlodowaciał, a mimo wszystko witaliśmy Babcie i Dziadków, którzy licznie przybyli do szkoły w Wierzchowisku. Okazją do tego miłego spotkania był oczywiście Dzień Babci i Dziadka.

Uroczystość rozpoczęły dzieci z grup „0” oraz klas I-III. Recytując wiersze i śpiewając piosenki dla swoich Dziadków, poprzedziły występ cyrku „SZOK”, który potrafił rozbawić swoim występem wszystkich zgromadzonych, tych dużych i tych małych. Nawet bezpośrednie zetknięcie z wężem nie wystraszyło Michała, który pięknie zakończył uroczystość, grając na organach gromkie „Sto lat”. Dumne z siebie dzieci wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane laurki i prezenty. Stoły uginały się pod przepysznymi wypiekami Rodziców, którzy w ten sposób włączyli się w organizację święta. Opiekunowie klas serdecznie im za to dziękują.


Wychowawczynie klas 0-III
ZS w Wolbromiu