Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Konkurs na Najpiękniejsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich

Główna treść

Konkurs na Najpiękniejsze stoisko Koła Gospodyń Wiejskich

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa skierowała zaproszenie do udziału w konkursie do wszystkich działających w Małopolsce Kół w związku ze zbliżającym się okresem, w którym występuje wiele wydarzeń związanych z rolnictwem.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwie fotografie stoiska gdzie pierwsze z nich obejmować będzie tylko stoisko wyposażone w informację, iż Koło bierze udział w Konkursie ARiMR (wzór pod linkiem: https://tiny.pl/tc39b) natomiast drugie zdjęcie z przedstawicielami Koła na tle stoiska, które należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR: https://link.do/N2FWJ.

Konkurs trwa od 5 lipca do 5 września a jego Regulamin dostępny jest w siedzibie Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR przy ul. Promienistych 1 lub na fb www.facebook.com/MalopolskiARiMR/.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone w Krakowie 29 września 2019 r. Konkurs został objęty patronatem honorowym Łukasza Smółki Wicemarszałka Województwa Małopolskiego oraz opieką medialną TVP3 Kraków i Gazety Krakowskiej.