Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Kurs e-learningowy dla dzieci rolników. Wygraj hulajnogę!

Główna treść

Kurs e-learningowy dla dzieci rolników. Wygraj hulajnogę!

Placówka Terenowa KRUS w Wolbromiu, w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników, zachęca dzieci do wzięcia udziału w szkoleniu e-learningowym, pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” . Szkolenie w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwie rolnym, a także uczy prawidłowych zachowań, podczas przebywania na terenie obejścia.

Centrala Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Biuro Prewencji w Warszawie, zdecydowała o nagrodzeniu 100 dzieci hulajnogami, które prześlą certyfikaty ukończenia szkolenia wraz ze swoimi danym na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl,w terminie do 30.09.2020r

Informacje dotyczące szkolenia, formularz zgłoszeniowy dziecka oraz zasady przyznania nagród znajdują się na stronie internetowej Kasy. Link poniżej:

https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/czy-znasz-zasady-bezpiecznego-przebywania-w-gospodarstwie-rolnym-sprawdz-swoja-wiedze-i-wygraj-j/

Szkolenie podzielone jest na trzy moduły: Maszyny i Narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.