Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami „Żyjemy pod tym samym niebem”

Główna treść

Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami „Żyjemy pod tym samym niebem”

Starostwo Powiatowe w Olkuszu, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolbromiu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olkuszu, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, byli organizatorami „Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych – Powiat Olkuski 2019”. Odbywały się one w dniach 12-14 czerwca br. w Olkuszu i Wolbromiu.

W bogatym programie trzydniowego święta osób niepełnosprawnych znalazły się m.in.: turniej mini piłki ręcznej osób z niepełnosprawnościami z udziałem zawodniczek SPR Olkusz, Marsz Godności ulicami Olkusza, występy formacji Szkoły Tańca „WENA”, zabawa przy muzyce, podsumowanie konkursu na ulotkę promującą Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami, a także występy uczestników placówek z terenu powiatu olkuskiego oraz „Piknik Dawnych Gier i Zabaw”, które odbywały się w sobotę 14 czerwca w wolbromskim Domu Kultury.

Więcej o trzecim dniu święta na: http://www.psoni-wolbrom.pl/

Galeria zdjęć