Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Mistrzynie szydełka i drutów zapraszają

Główna treść

Mistrzynie szydełka i drutów zapraszają

W sobotnie popołudnie 11 stycznia mistrzynie szydełka, drutów i innych technik rękodzielnictwa zebrały się w Domu Kultury na kolejnym spotkaniu. Na początku można było podziwiać prace skończone od ostatniego spotkania, a także te w trakcie pracy. W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka panie przygotowały prześliczne kwiaty z krepiny, ułożone w kształt serca. Inna grupka podpatrywała najmłodszą uczestniczkę, która za pomocą laleczki dziewiarskiej zrobiła szalik.

Podczas spotkania kilka Pań zaczęło nowe projekty, co ogromnie cieszy, bo wkrótce będzie można podziwiać nowe dzieła. Z każdego kąta sali rozbrzmiewał śmiech i rozmowy. Każda z uczestniczek podkreśla, że takie spotkania są bardzo motywujące do dalszej pracy, ale są również chwilą relaksu.

Kolejne spotkanie odbędzie się 15 lutego o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej (po stronie biurowej) Domu Kultury. – Wszystkie chętne osoby zapraszamy z włóczką, szydełkiem albo drutami oraz z własnym kubkiem i łyżeczką. Miła atmosfera i kreatywne spędzenie wolnego czasu gwarantowane! Niestety, z uwagi na koszty wynajęcia sali, niezbędne jest wniesienie opłaty wynoszącej ok. 15 złotych od osoby. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 506 498 296 oraz pod adresem https://www.facebook.com/WolbromskieSpotkaniaRobotkowe

Serdecznie zapraszamy. 
Joanna Starzyk – Szpuga i Gabriela Gorgoń,  założycielki Klubu Robótek Ręcznych

(wb)