Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Nagrody Burmistrza dla gimnazjalistów za wyniki sportowe w zawodach siatkówki

Główna treść

Nagrody Burmistrza dla gimnazjalistów za wyniki sportowe w zawodach siatkówki

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik gościł grupę gimnazlistów, aby złożyć im serdeczne gratulacje oraz gratulacje za osiągnięte wyniki w miejsko-gminnych zawodach sportowych w piłce siatkowej w ramach rozgrywek Gimnazjady Młodzieży Szkolnej 2016/17. Młodym sportowcom towarzyszyli ich opiekunowie i dyrektorzy placówek.- Niech wyróżnienie to pozwoli na pełne rozwinięcie Waszego talentu oraz będzie nagrodą i mobilizacją do zdobywania kolejnych laurów. Mam nadzieję, że zmotywuje to Was do odnoszenia kolejnych sukcesów sportowych, stanie się motywacją do jeszcze wiekszej pracy oraz umocni Was w dążeniu do realizacji własnych marzeń i ambicjii. Na początku przygody ze sportem, życzę Wam wytrwałości i sczęścia w pokonywaniu wszelkich przeszkód. Jestem dumny, że godnie reprezentujecie nasze miasto w zawodach sportowych róznego szczebla – życzył burmistrz.
Do życzeń, burmistrz dołączył czeki wartościowe, przeznaczone na zakup sprzętu sportowego. Wartości nagród uzależniona była od zajętego miejsca.
 I tak,
w rywalizacji Dziewcząt:
I – miejsce – Gimnazjum w Dłużcu 250 zł
II – miejsce – Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu 200 zł
III – miejsce – Gimnazjum w Gołaczewach 150 zł
IV – miejsce – Gimnazjum nr 2 w Wolbromiu 100 zł
 w rywalizacji Chłopców:
I – miejsce –Gimnazjum nr 2 w Wolbromiu- 250 zł
II – miejsce – Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu 200 zł
III – miejsce – Gimnazjum w Dłużcu  150 zł

GALERIA ZDJĘĆ: