Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Nagrody Burmistrza za konkurs Mały Mistrz Matematyki 2017

Główna treść

Nagrody Burmistrza za konkurs Mały Mistrz Matematyki 2017

11 maja 2017r. w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom XIV edycji międzyszkolnego konkursu matematycznego „Mały Mistrz Matematyki 2017”. Konkurs ten organizowany jest dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych Gminy Wolbrom przez Zespół Szkół w Gołaczewach pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika.

 Jak co roku licznie wzięli w nim udział uczniowie ze Szkół Podstawowych w: Kąpielach Wielkich, Łobzowie, Dłużcu, Wierzchowisku, Jeżówce, Zarzeczu i Gołaczewach. Zwycięzcy eliminacji szkolnych stanęli do rywalizacji finałowych w Zespole Szkół w Gołaczewach w dniu 27 kwietnia 2017 roku, rozwiązując ciekawe zadania matematyczne.

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik w obecności pana dyrektora Zespołu Szkół w Gołaczewach, Roberta Kozłowskiego, nauczycieli i rodziców wręczył dyplomy i nagrody najlepszym matematykom .

Z klas I:

  1. Jałowiec Barbara – SP Gołaczewy
  2. Żuchowicz Zuzanna – SP Gołaczewy
  3. Madej Amelia – SP Dłużec

Z klas II:

  1. Kyć Wiktor – SP Gołaczewy
  2. Bryzik Daria – SP Wierzchowisko
  3. Trawiński Dawid – SP Dłużec

Z klas III:

  1. Szot Nela – SP Gołaczewy
  2. Nowosiński Grzegorz – SP Zarzecze
  3. Gancarczyk Szymon – SP Wierzchowisko

Dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice i dzieci składają serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Wolbrom Adamowi Zielnikowi oraz sponsorom za ufundowanie nagród.

Galeria zdjęć: