Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Od 22 kwietnia rusza targowisko w Wolbromiu

Główna treść

Od 22 kwietnia rusza targowisko w Wolbromiu

Zamknięte przed miesiącem, w związku ze stanem epidemiologicznym targowisko miejskie w Wolbromiu z dniem 22 kwietnia zaczyna na nowo funkcjonować. Na razie dopuszczalny będzie handel produktami żywnościowymi, owocami, warzywami, produktami rolnymi, jak również sadzonkami i rozsadzeniami. Informację o częściowym otwarciu targowiska przekazał Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.
Szanowni Państwo, Mieszkańcy MiG Wolbrom

Uprzejmie informuję, iż od 22.04.2020 r. targowisko miejskie w Wolbromiu zostaje częściowo otwarte. Dopuszczalny na razie będzie handel produktami żywnościowymi, owocami, warzywami itd., produktami rolnymi, jak również sadzonkami i rozsadzeniami. Bardzo proszę o przestrzeganie powyższych zasad, jak również stosowanie się do zaleceń administratora i obsługi targowiska. Przypominam, że targowisko jest monitorowane, a w przypadkach kłopotliwych obsługa będzie mogła wezwać Straż Miejską lub Policję.
Targowisko będzie czynne w środę i czwartek w standardowych godzinach. W przypadku dużego zainteresowania dni i godziny jego funkcjonowania zostaną przedłużone.
Rozszerzenie dopuszczalnego asortymentu handlowego będzie wprowadzane sukcesywnie wraz z luzowaniem obostrzeń epidemiologicznych przez rząd.O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco.Oczywiście zgodnie z obietnicą bilety zakupione podczas ostatniego odwołanego targowiska zachowują ważność – oznajmił burmistrz Wolbromia Adam Zielnik.