Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Od dziś Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu w nowym lokum

Główna treść

Od dziś Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu w nowym lokum

Dziś, po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej przeprowadzką do nowego lokalu w budynku byłego hotelu, przy ul. Łukasińskiego 6, Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Olkuszu ruszył pełną parą. Na otwarcie biur o godzinie 7.00, czekała już grupka pierwszych interesantów.

Przybyli także goście z Powiatu na czele ze Starostą Olkuskim Bogumiłem Sobczykiem. W imieniu Burmistrza Adama Zielnika powitał ich Sekretarz MiG Wolbrom Waldemar Kolanko, który następnie wraz ze Starostą oprowadził po nowych pomieszczeniach.
Wszyscy byli pod wrażeniem ich wyglądu i błyskawicznej przeprowadzki. Obszerne biura, korytarz z poczekalnią, toalety dla petentów i personelu, dogodne wejście dla osób niepełnosprawnych (znajdujące się od strony zachodniej budynku), a także obszerny parking, zdecydowanie poprawiły warunki pracy oraz obsługi klientów. Pierwsi obsłużeni przez biuro byli bardzo zadowoleni. Zgodnie przyznali, że nowa lokalizacja jest strzałem w dziesiątkę.
Przeniesienie Referatu z ciasnych pomieszczeń w budynku UMiG do przestronnych w hotelu nastąpiło w wyniku ustaleń między Burmistrzem Wolbromia Adamem Zielnikiem a Starostą Olkuskim Bogumiłem Sobczykiem.

Godziny przyjmowania interesantów:

  • poniedziałek 9.00 – 16.30
  • wtorek 7.00 – 14.30
  • środa 7.00 – 14.30
  • czwartek 8.00 – 14.30
  • piątek 8.00 – 14.30

Informacji dotyczących rejestracji pojazdów można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 706 53 03, lub korzystając z e-maila: komunikacja.wolbrom@sp.olkusz.pl

Przypomnijmy.
Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu znalazł siedzibę w pomieszczeniach zmodernizowanego w ubiegłym roku budynku byłego hotelu robotniczego. Wcześniej, z inicjatywy Burmistrza Adama Zielnika, na piętrach pięciokondygnacyjnego budynku powstały nowoczesne mieszkania dla 48 osób. Z kolei na parterze, siedzibę znalazła stacja Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego ze stacjonującą na miejscu karetką pogotowia.