Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: ,,Od juniora do seniora” – projekt socjalny MOPS w Wolbromiu

Główna treść

,,Od juniora do seniora” – projekt socjalny MOPS w Wolbromiu

W dniu 03 czerwca 2024r. w ramach projektu socjalnego pracowników MOPS w Wolbromiu ,,Od juniora do seniora” seniorzy z ,,Domu Seniora” w Wolbromiu wraz z dziećmi świętowali Dzień Dziecka.

Celem projektu socjalnego „Od juniora do seniora” była aktywizacja i integracja międzypokoleniowa seniorów oraz dzieci z terenu naszej Gminy.

Wspaniały dzień, wspaniałe chwile oraz cudowna zabawa…

Serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas i obecność dla Radosława Kusia – Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz Moniki Krzywańskiej – Przewodniczącej Rady Miejskiej w Wolbromiu, seniorów z ,,Domu Seniora” Wolbrom, Klubu Pokora, juniorów i ich opiekunów oraz Studia Artystycznego Ochy i Achy.

Najważniejszym jest uśmiech i szczęście naszych najbliższych niezależnie od wieku.

„Im więcej dajesz, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać, to nie znaczy tracić” – Antoine de Saint Exupery.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu oraz Pracownicy i Seniorzy z Placówki Wsparcia Dziennego dla Seniorów z Gminy Wolbrom – Domu Seniora oraz Juniorzy z Gminy Wolbrom, składamy serdeczne podziękowania sponsorom za życzliwość, pomoc i wsparcie podczas organizacji projektu socjalnego pn.: „Od Juniora do Seniora”.

To dzięki Państwu mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą integrację międzypokoleniową. Państwa pomoc i ofiarność jest podstawą do wyrażenia naszej wdzięczności.

Nasze działania podczas realizacji projektu wspierali:

  • Marek Latacz „Zakład Mięsny Wędliny” -Strzegowa
  • Alina Rolka Sklep Wielobranżowy w Chełmie
  • Barczyk Zakład Mięsny Sp.J. – Wolbrom
  • Monika Ciepał – Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Domaniewicach
  • Mirosław Pandel FHU -Wolbrom
  • Artur Pajkiert – „Owoce w czekoladzie” -Gołaczewy
  • Czesława Piputa – Cukiernia Wolbrom