Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Oferta Pracy SumiRiko Poland Sp. z o.o. – Operator Linii Produkcyjnej

Główna treść

Oferta Pracy SumiRiko Poland Sp. z o.o. – Operator Linii Produkcyjnej

SumiRiko Poland Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych. Wyroby SumiRiko Poland Sp. z o.o. dostarczane są do ponad 50 zakładów, rozlokowanych w 19 krajach, na 5 kontynentach. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu w Wolbromiu (woj. Małopolskie, powiat olkuski) kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę (bez pośrednictwa Agencji pracy),
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość korzystania z oferty sportowo-kulturalnej (wstęp na pływalnię, siłownię, klub fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty).

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uczciwości i sumienności.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.wolbrom@sumiriko.pl
Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 885 950 744, 603 202 104

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o., w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”