Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Ogłoszenie DK

Główna treść

Ogłoszenie DK

Dom Kultury w Wolbromiu zatrudni osobę do działu organizacji imprez (specjalista ds. organizacji imprez)

Opis stanowiska:
• organizacja i nadzór realizatorski nad projektami eventowymi
• aktywna sprzedaż imprez i przygotowywanie ofert, obsługa klienta
• dbanie o kontent strony WWW i FB
• obsługa kina
• współpraca z lokalnymi instytucjami, firmami, mediami
• pisanie tekstów, pism, scenariuszy imprez
• pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania

Oczekujemy:
• wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe
• wiedzy w zakresie realizacji projektów eventowych
• samodzielności i umiejętności podejmowania szybkich decyzji
• kreatywności
• pełnej dyspozycyjności
• szybkości i łatwości w redagowaniu tekstów, tzw. „lekkie pióro”
• zaangażowania w wykonywaną pracę i energii w działaniu
• umiejętności pracy pod presją czasu
• dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office
• czynnego prawa jazdy kat. B
• gotowości do częstego podróżowania
• mile widziane ukończenie kursów eventowych

Oferujemy:
• stałe wynagrodzenie
• pracę w pełnym wymiarze godzin na czas określony
• pracę w systemie od poniedziałku do niedzieli, w tym godziny wieczorne
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ciekawą, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego mailowo na adres: praca@dk.wolbrom.pl w terminie do 24.01.2014r.