Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: PIKNIK RODZINNY- JEŻÓWKA 2018

Główna treść

PIKNIK RODZINNY- JEŻÓWKA 2018

W niedzielę 16 września 2018 roku w Szkole Podstawowej w Jeżówce odbyła się XII edycja PIKNIKU RODZINNEGO. Głównym celem imprezy był sport, zabawa i integracja mieszkańców wsi. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik, Ksiądz proboszcz Władysław Barcicki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń, Społeczny Doradca Burmistrza Bożena Konieczna, Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek, Sołtys wsi Iwona Żelazny, Prezes OSP Józef Łysek
oraz sponsorzy i mieszkańcy.

O godzinie 15-tej pani dyrektor Bożena Szatan serdecznie powitała zaproszonych gości, rodziców, dzieci i życzyła wspaniałej zabawy. Wśród wielu zorganizowanych atrakcji znalazły się: występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły, liczne konkursy dla rodziców i dzieci, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Dla najmłodszych niezwykłą frajdą okazały się konkurencje, w których zaangażowani byli rodzice. Ojcowie pokazali swoje możliwości wokalne, mamy spryt i umiejętności taneczne. Rodzicie wykazali się również niezwykłymi umiejętnościami w tworzeniu jesiennych postaci.
Z ogromną niecierpliwością wszyscy zebrani czekali na ogłoszenie wyników. Dzięki licznej grupie sponsorów, każda konkurencja była nagrodzona. Pani Lucyna Soska w imieniu Radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacka Soski wręczyła puchary w kategorii
„NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA RODZINA”.
Tytuł ten otrzymali:
Grzegorz, Ewelina Stojek,
Marcin, Małgorzata Misiek
Tomasz, Katarzyna Nowak .
Na zakończenie uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczny, który został nagrodzony ogromnymi brawami. Wspólne biesiadowanie i zabawa był pełne radości i rodzinnego ciepła.
Dziękując wszystkim za wspaniałą zabawę Pani dyrektor Bożena Szatan podkreśliła, że mimo iż szkoła była organizatorem pikniku, to w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy włączyli się liczni sponsorzy (kolejność losowa).

Sponsorzy:
1. Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.
2. Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska.
3. Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek.
4. PHU BOS Bożena Konieczna.
5. ANTRAS Ireneusz, Anna Pacia.
6. Iw- Trans Rafał, Iwona Kałwa
7. Radna Rady Miejskiej Agata Wójcik.
8. FHU Hydro-Wit Andrzej Witos.
9. Sołtys wsi Jeżówka Iwona Żelazny.
10. Rada Rodziców SP Jeżówka.
11. Mariusz, Kamila Kotnis.
12. Sklep- Dorota i Władysław Mędrek.
13. Piotr i Elżbieta Nowak.
14. OUtLiNe Computers Tomasz Płaszczyk.
15. Zespół muzyczny SCENIC- Andrzej Konieczny.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ UDZIELONĄ POMOC !
Nauczyciele SP Jeżówka

GALERIA ZDJĘĆ: