Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Pomóż utrzymać miejsca pracy dla osób w najtrudniejszych sytuacjach życiowych – rób zakupy w firmach społecznych za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.es.malopolska.pl

Główna treść

Pomóż utrzymać miejsca pracy dla osób w najtrudniejszych sytuacjach życiowych – rób zakupy w firmach społecznych za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.es.malopolska.pl

– W celu wsparcia małopolskiego sektora ekonomii społecznej w tych trudnych chwilach Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie podejmuje działania mające na celu kreowanie dodatkowych możliwości promowania produktów i usług przedsiębiorstw społecznych oraz zwiększanie społecznej świadomości na temat ważnej roli, jaką spełniają podmioty ekonomii społecznej w swych lokalnych środowiskach. Przykładem tego typu inicjatyw jest katalog wielkanocnych dekoracji  i upominków, który Państwu przekazujemy. Ozdoby, które możecie w nim zobaczyć, wykonane zostały z dużym zaangażowaniem przez przedsiębiorstwa społeczne, warsztaty terapii zajęciowej i zakład aktywności zawodowej z myślą o Państwa świątecznych stołach i Najbliższych, których zechcecie obdarować. Kupując taki produkt, wspieracie organizacje, które na co dzień pomagają osobom w najtrudniejszej sytuacji życiowej oraz kreują istotną wartość w społecznościach lokalnych – czytamy m.in. w liście Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki.

List Wicemarszałka WM (kliknij)

Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej (kliknij)

Choć do Świąt Wielkanocnych pozostał niecały tydzień, zamówienia dokonane za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.es.malopolska.pl zostaną zrealizowane na czas. 

Miło nam poinformować, że zarówno w katalogu jak i w ofercie sklepu internetowego znalazły się piękne ozdoby wielkanocne i wyroby wykonane przez rodzimych wytwórców z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej. Oferta Świąteczna naszego WTZ znajduje się na stronie 16 niniejszego Katalogu. ZAPRASZAMY!