Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Pomóż zdecydować o przystankach – weź udział w konsultacjach

Główna treść

Pomóż zdecydować o przystankach – weź udział w konsultacjach

Od jutra na terenie wolbromskiej przychodni będzie można wyrazić swoje zdanie na temat zasadności budowy dodatkowych zatok przystankowych dla busów obok budynku ośrodka zdrowia przy Skalskiej 22. Ponieważ do burmistrza dociera wiele sprzecznych opinii, zdecydował o przeprowadzeniu konsultacji społecznych na ten temat. Budowa przystanków pomoże mniej sprawnym pacjentom w dotarciu do lekarza, ale spowoduje zmniejszenie liczby miejsc parkingowych w okolicy przychodni.

Na parapecie sklepiku w przychodni przy ul. Skalskiej w Wolbromiu (obok laboratorium) pojawi się jutro specjalne pudełko, do którego każdy zainteresowany będzie mógł wrzucić wypełnioną, załączoną ankietę z własną opinią. Prosimy o przemyślenie sprawy – rozważenie wszystkich ZA i PRZECIW. Opinia Państwa pomoże podjąć ostateczną decyzję, czy przeznaczyć środki, wstępnie obliczane na ok. 35 tys. zł, na budowę dwóch zatok przystankowych dla pacjentów. Podsumowanie naszych konsultacji nastąpi w przeciągu 40 dni od rozpoczęcia akcji.


Informujemy, iż udział w ankiecie można wziąć także przez Internet. Wystarczy pobrać ankietę, uzupełnić ją i przesłać swoją opinię na nasz adres mailowy: promocja@umigwolbrom.pl. Prosimy naszych „internetowych” czytelników o pomoc w dotarciu do ankiety zainteresowanym osobom mniej wprawnym w użytkowaniu sieci.

 

tutaj: Ankieta do pobrania pdf
        Ankieta do pobrania doc
 
Zapraszamy też do konstruktywnej dyskusji na ten temat na naszym profilu na facebooku