Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Przedświąteczne życzenia Burmistrza dla byłych pracowników UMiG

Główna treść

Przedświąteczne życzenia Burmistrza dla byłych pracowników UMiG

 Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, Burmistrz Adam Zielnik zaprosił na przedświąteczne spotkanie byłych pracowników samorządowych. Przy wspólnym stole Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszką Gołembiowską -Karoń spotkał się z emerytowanymi pracownikami UMiG Wolbrom, którzy pomimo odejścia na zasłużony odpoczynek, zawsze są miłymi gośćmi w dawnej pracy.

W sali OC UMiG Wolbrom Burmistrz Adam Zielnik podzielił się z zaproszonymi gośćmi, informacjami o tym, co działo się w urzędzie i gminie w ciągu ostatnich lat. Na zakończenie spotkania dziękował raz jeszcze wszystkim za lata pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców oraz złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczne, życząc wiele nadziei, radości i zdrowia, oraz wiele pomyślności w nadchodzącym 2023 roku.

Okolicznościowe spotkanie jak co roku, daje byłym urzędnikom okazję do spotkania z dawnymi kolegami, wspomnień, ale także rozmów na temat uroków życia na emeryturze. Wspomina się również koleżanki i kolegów, którzy na zawsze odeszli.