Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Przygotowujemy Dni Wolbromia

Główna treść

Przygotowujemy Dni Wolbromia

Za niewiele ponad miesiąc, 28 i 29 czerwca odbędą się tegoroczne Dni Wolbromia. Jak zwykle zaplanowaliśmy szereg różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i gości.

Wśród wydarzeń muzycznych przygotowanych przez Dom Kultury znajdą się koncerty, które powinny zadowolić różnych odbiorców. Będzie występ chóru „Dzwony Podola” z Kijowa, a w ramach tzw. Sceny Młodych zaprezentują się lokalne talenty. Wystąpią także grupy: Kickstart, Ego Trip, Mesajah. Gwiazdami sobotniego wieczoru będą Donatan and Cleo oraz Formacja Nieżywych Shabuff. Koncerty pierwszego dnia święta miasta zakończą się pokazem sztucznych ogni, po których będzie dyskoteka.
Niedzielny program rozpocznie blok atrakcji dla dzieci, a potem na scenie zagoszczą: espół Rootzmans,  Uniqplan oraz grupy  Piersi  i Elektryczne Gitary.
W bloku imprez sportowych planowane są m. in. zawody wędkarskie, mecz siatkówki, biegi, turniej tenisa na nowym korcie przy DK, zawody sprawności strażackiej… Oprócz tego na rodzinnym pikniku będzie można zabawić się jak zwykle w wesołym miasteczku. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. Zapraszamy!

Ewa Barczyk

Na Dni Wolbromia zaprasza m. in. zespół Piersi…