Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Przyjdź i dopinguj wolbromskich łuczników!

Główna treść

Przyjdź i dopinguj wolbromskich łuczników!

7 marca 2020 roku o godz. 10.00, w hali sportowej na os. Łokietka w Wolbromiu, odbędą się po raz XXIX Halowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Dzieci i Młodzików w Łucznictwie o Puchar Burmistrza Wolbromia. Zapraszamy wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu na mistrzostwa i zachęcamy do dopingowania wolbromskich łuczników z klubu UKS „DIANA”.

Przypomnijmy.  W ubiegłorocznych mistrzostwach, tytuł mistrzowski w kat. wiekowej dzieci młodsze, zdobył zawodnik wolbromskiej Diany – Dawid Petlic wynikiem 332 punktów, a tytuł wicemistrzowski jego kolega klubowy Michał Struzik 314 pkt. W tej samej kategorii wiekowej bardzo dobrze spisały się także zawodniczki Diany. Na trzecim stopniu podium stanęła Aleksandra Majda 295 pkt. a tuż za nią, z tą samą ilością wystrzelanych punktów, uplasowała się Aleksandra Zielnik.
Ponadto, w kat. Dzieci młodsze, wolbromski klub Diana z 1236 punktami zwyciężył w klasyfikacji zespołowej.