Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Przypominamy – można jeszcze sprawić prezent dzieciom z Ochronki

Główna treść

Przypominamy – można jeszcze sprawić prezent dzieciom z Ochronki

Pisaliśmy już o akcji Banku Zachodniego WBK, który postanowił włączyć się jako pośrednik do akcji „Pokoloruj z nami dziecięcy świat”. Kredkami, kolorowankami i innymi prezentami niezbędnymi dla prawidłowego rozwoju każdego malucha mają być obdarowani podopieczni wolbromskiej Ochronki „Betlejem”. Teoretycznie dziś kończy się czas na przynoszenie prezentów, ale jak na Wolbrom – jest ich niewiele… Czyżbyśmy przegapili okazję do okazania dobra innym?

W tym roku w Wolbromiu nie będzie realizowana ani akcja „Szlachetna Paczka”, ani finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trochę to smutne, że nie stać nas nawet na drobną pomoc w zbiórce przedmiotów codziennego użytku dla najbiedniejszych dzieci w naszej gminie… Podzielny się tym co mamy z potrzebującymi!

Przypominamy:  W dniach od 26 listopada do 12 grudnia do siedziby Placówki Partnerskiej nr 1 w Wolbromiu Banku Zachodniego WBK S.A. przy ul. Krakowskiej 14 w Wolbromiu można przynosić prezenty dla dzieci: kredki, książeczki do kolorowania, materiały piśmiennicze, papier ksero do rysowania, gry edukacyjne – przedmioty potrzebne do nauki i zabawy. Przygotowane prezenty trafią do dzieci przed świętami Bożego Narodzenia. Jeżeli ktoś zdecyduje sie na przekazanie podarków w późniejszym terminie – zobowiązujemy się do ich przekazania dzieciom.

Zachęcamy do pomagania – potrzeby są wielkie!Ewa Barczyk