Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Puchar dla gospodarzy turnieju siatkówki!

Główna treść

Puchar dla gospodarzy turnieju siatkówki!

Tradycyjnie i w tym roku z okazji Święta Niepodległości odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Jana Łaksy, zorganizowany przez trenera TKKF Jura – Ireneusza Siwieckiego. Cztery drużyny: Bez Syropa, Jura, Kubiki oraz Marki rywalizowało na hali sportowej przy Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu. Rozgrywki trwały blisko pięć godzin, podczas których zawodnicy walczyli zacięcie o miano najlepszej drużyny tego turnieju.

Turniej Siatkarski cieszący się dużym powodzeniem wśród osób lubiących tę dyscyplinę sportu, od kilku lat gromadzi uczestników chcących poświęcić trochę wolnego czasu by zmierzyć się w sportowej rywalizacji. Każde takie spotkanie jest pełne emocji. I tym razem wszystkie zespoły siatkarskie prezentowały znakomity poziom, co sprawiło, że walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Po bardzo emocjonującej rywalizacji zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy – Jura, II miejsce zajęła drużyna Marki ze Słomnik, III miejsce drużyna Kubiki z Wierzchowiska, natomiast szczęścia zabrakło drużynie Bez Syropa z Wolbromia, która uplasowała się na ostatnim IV miejscu.

Po weryfikacji i ogłoszeniu wyników każda drużyna dostała dyplom za udział w turnieju, natomiast trzy najlepsze zespoły otrzymały nagrody w postaci pucharów, które około godziny 15 w imieniu burmistrza Jana Łaksy wręczył sekretarz Waldemar Kolanko, gratulując uczestnikom wygranej i życząc sukcesów na kolejnych turniejach.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


Greta Fałda

Powiązana galeria