Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Rocznice trzeźwości

Główna treść

Rocznice trzeźwości

30. listopada w grupie anonimowych alkoholików „Pokora” odbyła się bardzo miła uroczystość świętowania rocznic trzeźwości. Dla Wojtka i Sylwka były to pierwsze rocznice trzeźwości, natomiast Stefan świętował 13 lat bez alkoholu a Leszek 15 lat życia w trzeźwości. Uroczysty miting pod hasłem „Moja trzeźwość- moja rodzina” odbył się w remizie OSP Wolbrom. W spotkaniu uczestniczyli ludzie, którzy zerwali z nałogiem alkoholowym oraz ich rodziny.

Członkowie rodzin wypowiadali się jak bardzo zmieniło się ich życie, gdy zniknął z życia alkohol. Każda z obecnych osób podkreślała jak bardzo wspólnota anonimowych alkoholików zmieniła: męża, żonę, brata, ojca czy syna, od kiedy przestali pić. Spotkanie, spędzono tradycyjnie przy kawie, ciastach i tortach „jubilatów”, które tego dnia smakowały wyśmienicie.

Grupa AA „Pokora”

***

Masz problem z alkoholem, za dużo pijesz? Grupa anonimowych alkoholików „Pokora” w Wolbromiu zaprasza w każdą sobotę o godz 16 do siedziby grupy Rynek 19. Jeżeli w twojej rodzinie jest osoba pijąca i szukasz pomocy zapraszamy w każdą ostatnią sobotę miesiąca godz 16 adres taki sam. Można też przyjść w każdą sobotę przed godz 16. Ewentualnie pisać: pokorawolbrom@wp.pl tel 507874501.