Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Świąteczne spotkanie wigilijne w Wolbromiu – zaproszenie

Główna treść

Świąteczne spotkanie wigilijne w Wolbromiu – zaproszenie

Kilkaset porcji pierogów, czerwonego barszczu, kapusty z grochem oraz ryb przygotowano dla uczestników Świątecznego Spotkania Wigilijnego, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 grudnia na wolbromskim rynku…

Poseł Jacek Osuch oraz burmistrz Jan Łaksa serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców do udziału w Świątecznym Spotkaniu Wigilijnym, które odbędzie się w sobotę, 21 grudnia. Podczas wigilii będzie można nie tylko skosztować tradycyjnych dań, ale także złożyć życzenia, przełamać się poświęconym opłatkiem oraz posłuchać śpiewu kolęd w wykonaniu zespołu Agnus Dei. Nie zabraknie także chwili na modlitwę i refleksję o istocie Świąt Bożego Narodzenia.

– Z roku na rok na Spotkania Wigilijne przychodzi coraz więcej osób. Pragnę gorąco podziękować sponsorom, zarówno tym, którzy już kolejny raz wspierają naszą akcję jak i tym, którzy w tym roku dołączyli do grona darczyńców po raz pierwszy. Dzięki tej bezinteresownej pomocy, dla wielu rodzin te Święta będą radośniejsze – podkreśla poseł Osuch, pomysłodawca idei Spotkań Wigilijnych.  Tegoroczna Wigilia na rynku odbędzie się w najbliższą sobotę. W Wolbromiu spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Wtedy też najbardziej potrzebującym rodzinom przekazane zostaną paczki świąteczne.

Organizatorem III Świątecznego Spotkania Wigilijnego jest poseł Jacek Osuch przy współpracy Burmistrza Wolbromia Jana Łaksy, Domu Kultury w Wolbromiu oraz Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej.

Łukasz Kmita
Dyrektor Biura Posła Jacka Osucha