Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Święty Mikołaj u małych piłkarzy – korespondencja

Główna treść

Święty Mikołaj u małych piłkarzy – korespondencja

Dnia 3 grudnia 2013 r. w Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej – Młodzi przebojem odbył się niecodzienny trening. Wszystkie grupy Akademii uczestniczyły w tym dniu w trzygodzinnych zajęciach w formie turnieju wewnętrznego. Zajęcia na początku wyglądały na normalny turniej, jednak na zakończenie rozgrywek dźwięk złotego dzwonka dał znać młodym piłkarzom, że właśnie zbliża się Święty Mikołaj.

Zdziwienie było ogromne ponieważ data w kalendarzu nie zapowiadała tak miłej wizyty. Wcześniejsze odwiedziny Świętego nie przeszkadzały jednak zawodnikom, gdy okazało się, że na dodatek przywiózł on ze sobą paczki – radości nie było końca. Jednak nie wszystko było takie proste. Aby otrzymać paczkę każde z dzieci zostało przeegzaminowane przez Św. Mikołaja, a także musiało opowiedzieć o swoich postępach piłkarskich oraz zachowaniu w mijającym roku. Na koniec adepci wraz z trenerami zaprosili przemiłego gościa do pamiątkowego zdjęcia i rozpoczęło się odpakowywanie prezentów, które w tym roku, dzięki ofiarności darczyńców zostały wzbogacone o przybory szkolne.

Wizyta Świętego Mikołaja była możliwa dzięki przyjaciołom i sympatykom WAP – Młodzi przebojem, którzy wsparli rzeczowo i finansowo Świętego Mikołaja, a przez to Akademię.
Zaliczamy do nich:

Państwa Urszulę i Zbigniewa Majdów
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa  „DROMA”


Państwa Jolantę i Stanisława Wypasków
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jangrot

Państwa Iwonę i Piotra Petliców
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jangrot

Państwa Reginę i Zbigniewa Kmitów
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AKMIT Trzyciąż

Państwa Jolantę i Marka Purzyckich
Sklep Ogólnospożywczy, Piekarnia – Cukiernia

FH Piwowarscy i Spółka Sp.J.

Podziękowania należą się również rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą wsparli Zarząd w przygotowaniach do odwiedzin Świętego. Dziękujemy:
Pani Agnieszce Grąckiej
Pani Agnieszce Januszek
Pani Ewie Grabowskiej
Państwu Marii i Henrykowi Kurom

Paweł Neter