Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Transporter dla Agnus Dei na finiszu

Główna treść

Transporter dla Agnus Dei na finiszu

3 dni zostały do końca akcji „Transporter dla Agnus Dei”. Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 10. lutego 2014 otrzyma co najmniej 15000 zł wsparcia. Jest wielka szansa na powodzenie – brakuje już tylko niespełna 1500 zł! Grupa liczy na wielką mobilizację swoich sprzymierzeńców. Marzenie jest w zasięgu ręki!

Agnus Dei to grupa energicznych młodych ludzi z pozytywnym nastawieniem, która pod szyldem modlitewnej wspólnoty chrześcijańskiej tworzy popularny w Wolbromiu, i nie tylko, zespół muzyczny. Agnus Dei znany jest z organizacji wydarzeń charytatywnych i ekologicznych. To oni są zwykle wolontariuszami różnych akcji na rzecz potrzebujących, oni organizują zbiórkę plastikowych nakrętek, z których dochód przeznaczany jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci. Tworzą piękne przedstawienia teatralne, koncerty i czuwania modlitewne… Aby mogli jeszcze sprawniej działać i koncertować potrzebują samochodu, którym będą mogli przewozić sprzęt. 

Wiedząc, że w dzisiejszych trudnych czasach nie będzie łatwo znaleźć sponsora na całe przedsięwzięcie podjęli inicjatywę bardzo popularną już na zachodzie, a dopiero wchodzącą na polski rynek – głosili swój projekt na stronie internetowej zajmującej się crowdfundingiem, czyli finansowaniem różnych projektów przez społeczność. Wszystkie informacje na temat grupy, ich działań, projektów i marzeń można znaleźć na stronie internetowej http://polakpotrafi.pl/projekt/transporter-dla-agnus-dei oraz na ich profilu na facebooku, kanale youtube lub stronie internetowej www.dobreslowa.net

W jaki sposób można pomóc? Wystarczy za pomocą strony internetowej http://polakpotrafi.pl/projekt/transporter-dla-agnus-dei wpłacić dowolną, nawet drobną kwotę. Im więcej będzie wpłat, tym… wiadomo. Zasada jest prosta: jeżeli w ciągu 60 dni uda się uzbierać 15 000 zł lub więcej, to grupa dostanie te pieniądze na swoje marzenie. Jeśli w ciągu 60 dni nie uda się zebrać potrzebnej kwoty –  pieniądze wrócą do ofiarodawców.