Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Trwają przygotowania do WOŚP

Główna treść

Trwają przygotowania do WOŚP

12 stycznia 2014 odbędzie się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych w wielu miastach Polski powstaną lokalne sztaby organizujące „miejscowy Finał”. Swoją pracę zgodnie z ogólnopolskim harmonogramem rozpoczął już sztab w Wolbromiu. Jego siedzibą zostało Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu, a na jego czele stanęła kolejny raz nauczycielka z tej szkoły – Małgorzata Krężel.

Tym razem Orkiestra zagra pod hasłem: NA RATUNEK, a celem tegorocznej zbiórki jest ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Przygotowania do XXII Finału WOŚP w Wolbromiu ruszyły pełną parą. Odbyły się pierwsze spotkania organizacyjne, zarejestrowano sztab, zgłosili się wolontariusze i pomocnicy. W organizację wolbromskiego Finału włączyło się już wielu ludzi dobrej woli i instytucje, w tym Dom Kultury i Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu.

Wszystkich zainteresowanych organizacją styczniowego wolbromskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zachęcamy do kontaktu z szefową sztabu WOŚP Małgorzatą Krężel w Gimnazjum nr 4 lub z Domem Kultury. Tradycyjnie zbieramy ciekawe i atrakcyjne przedmioty, które zostaną zlicytowane na aukcji podczas finałowego koncertu.

Do zobaczenia podczas XXII Finału WOŚP w Centrum Kultury 12 stycznia od godz. 16.00 – podczas którego wystąpią lokalni artyści: dzieci, młodzież i dorośli… zaplanowano wiele atrakcji.
Zapraszamy!

E. Barczyk