Serce kultury bije w bibliotece!
Za nami wyjątkowy czas świętowania Tygodnia Bibliotek. Finał obchodów upłynął pod znakiem ogromnej dawki optymizmu – wszystko za sprawą spotkania z autorem Jackiem Łapińskim, który udowodnił naszym mieszkańcom i podopiecznym Domu Seniora, że z uśmiechem każdemu do twarzy!
Jednak to wydarzenie było przede wszystkim doskonałą okazją, by skierować wzrok na tych, którzy na co dzień dbają o nasz dostęp do wiedzy i kultury.
Podziękowania dla Pracowników Miejska Biblioteka Publiczna w Wolbromiu
W imieniu władz samorządowych oraz całej lokalnej społeczności, składamy najserdeczniejsze podziękowania całemu zespołowi naszej Miejskiej Biblioteki Publicznej.
To Wy sprawiacie, że biblioteka w Wolbromiu to nie tylko regały z książkami, ale:
Miejsce spotkań pokoleń – gdzie seniorzy i młodzież czują się równie dobrze.
Oaza dobrej energii – co potwierdziła atmosfera podczas wizyty Radosław Kuś – Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom oraz Pani Burmistrz Dominiki Bugaj.
Centrum inspiracji, które wykracza daleko poza ramy wypożyczalni.
Drodzy Bibliotekarze! Dziękujemy za Waszą pasję, profesjonalizm i uśmiech, którym witacie każdego czytelnika. To dzięki Waszej pracy nasza gmina staje się bogatsza duchowo, a czytelnictwo ma się u nas doskonale.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i gratulujemy kadrze biblioteki kolejnego udanego wydarzenia!





